win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 10 από σύνολο 10

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Αρχιτέκτων Μηχανικός
    Το μέλος howard_roark δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    27.10.2009
    Αναρτ.
    52
    Εύσημα

    έδωσε
    0
    έλαβε
    0
    Αρχεία

    Λήψεις
    1
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    εγω δεν εχω τετοιο τροπο σκεψης. βρισκω οτι στην εποχη μας ειναι απλοικος.

    τα κενα που δημιουργουνται σε ολο το κοσμο και σε ολες τις δουλειες θελω να τα δω και υπερ μου. η IBM γυρισε ολο το call centre της στην Ινδια, εγω ο,τι μπορω να κανω φθηνοτερα ΧΩΡΙΣ να πεσει το επιπεδο της δουλειας (εκει που τα χαλανε ολοι) θα το κανω.

    περυσι χτυπησα 2 δουλειες στο εξωτερικο ακριβως επειδη ημουν φθηνοτερος. και εξωτερικο δεν εννοω χωρες υποδεεστερες αλλα ακριβοτερες. Πηρα τη μια και πληρωθηκα περιπου 20% πιο κατω απο οτι θα πληρωνομουν αν ημουν αγγλος γιατι εκανα τη δουλεια στην ελλαδα. για τα ελληνικα δεδομενα πληρωθηκα περιπου 10% πιο πανω.

    η αλλη δουλεια δεν εγινε γιατι θεωρησαν οτι το 20% πιο φθηνο θα ηταν και 20% λιγοτερο ποιοτικο και διαλεξαν ελβετο αντι για μενα για δουλεια στην ελβετια.

    αυτο που κανω εγω, θα το κατηγορησω?

    ουτως η αλλως στη δουλεια μας δεν γινεται ευκολα outsourcing γιατι ο ελεγχος ειναι συνεχης και στην τελικη θες τον αλλον να τον δεις το απογευμα να του εξηγησεις απο κοντα. Αλλα ακομη κι αυτα σιγα σιγα αλλαζουν. Δειτε το θεμα του email ποσο εχει αλλαξει τη δουλεια του μηχανικου.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη howard_roark : 16.11.2009 στις 17:47

Παρόμοια θέματα

  1. Ζήτηση: Απόφοιτος ή Φοιτητής Πολιτικός Μηχανικός για Εξ Αποστάσεως Ιδιαίτερα Μαθήματα
    Από το μέλος GeoKoro13 στη θεματική κατηγορία Εργασία
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 06.10.2017, 02:24

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •